VIP pėrkushtohet nė ofrimin e shėrbimeve pėr nevojat e bizneseve dhe familjarėve, dhe u ofron atyre zgjedhje me qmim tė arsyeshėm qe me precizitet pėrputhet me kėrkesat e tyre dhe u ndihmon ta rrisin produktivitetin.
Ne u ofrojmė konsumatorėve shėrbime qė bėjnė mė tė avancuar pėrvojen e tyre tė mėnyrės sė jetesės, punės, mėsimit dhe argėtimit, dhe nė vazhdimėsi jemi duke pėrsosur kualitetin dhe sigurinė e performancės.
Portofolio e pasur e shėrbimeve
tona u mundėson konsumatorėve
tanė dhe klientėve zgjedhje qė
plotėson nevojat e tyre
individuale dhe organizative.
Me VoIP mund tė flisni me tė afėrmit
tuaj anembanė botės. Ne ju
mundėsojmė shėrbim efikas si dhe
kualitet tė pėrsosur bisede dhe
qmime tė lira.
V.I.P Trading & Albi SH.P.K lansoi webfaqen e re nė gjuhėn Shqipe, ku klientėt mund tė mėsojnė mė shumė rreth kompanisė sonė. Pos informatave rreth kompanisė mund tė shikoni edhe qmimet e pothuaj tė gjitha produkteve dhe shėrbimeve qė ne ofrojmė.
Dizajnuar dhe zhvilluar nga: AlbaProject Networks
Jeni duke shiquar faqen: Home
V.I.P Trading & Albi Sh.P.K
Drop Down Menu
VIP ėshtė njė vend i kėndshėm pune, vend qė vlerėson integritetin, entuziazmin, intelegjencėn dhe kreativitetin.
Pėr vendet e lira tė punės ju lutemi kontrolloni gazetat ditore, apo klikoni ketu.